Правила оплати за навчання

Де взяти повідомлення на оплату та його номер?

Я вітаю усіх на моєму сайті!

           Взяти повідомлення на оплату за навчання у Державному університеті  "Житомирська політехніка" можно в 116 каб. на першому поверсі.

             Одноразовий номер повідомлення на оплату: 651861

  Ми працюємо з 8-30 до 17-00.  Обідня  перерва з 12-30 до 13-00.                            Також відділ працює  в суботу з 9-00 до 13-00.   

 

Вивести у вікні

Де проводити оплату?

    Оплата проводиться в Ощадбанку та Приватбанку в любому відділенні. Можно сплачувати через термінали Приватбанка, Приват 24 та за допомогою смартфону в якому встановлена програма Приват 24. При оплаті через Приват 24 треба навести об'єктив фотокамери на QR код надрукований в повідомленні, вибрати в меню пункт "Оплата за навчання". Також обов'язково вказати Прізвище Ім'я та По батькові. 

Терміни надходження оплати

    Університет має договір на обслуговування з Ощад та Приват банками. Оплата, яка проведена через каси відділення Ощадбанка, Приватбанка або через термінал Приватбанку надходить до Університету на другий день після оплати. У разі сплати в інших банках оплата надходить від 3-х до 5 днів.

Увага! Для гарантованого надходження коштів сплачуйте в Приват та Ощад банках.

Терміни здійснення оплати

    Оплата здійснюється до 1-го числа наступного місяця. Наприклад, в серпні ви повинні заплатити  за вересень до 1-го вересня. Якщо ви не сплатите, то з 1-го вересня у вас  буде рахуватись заборгованість за вересень.

Наші знижки

     Вже другий рік в університеті діє система знижок при оплаті за навчання. Якщо заплатити одноразово до 1-го жовтня (краще до 1-го вересня, аби не було заборгованності за вересень) за рік або за весь термін навчання університетом надається знижка в розмірі 5% від річної суми або суми за весь термін навчання.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer